пʼятниця, 27 жовтня 2017 р.

Місячник шкільних бібліотек-2017

Огляд "Місячник шкільних бібліотек  (жовтень 2017)
під гаслом «Шкільні бібліотеки - за здоровий спосіб життя»
у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей»"

      У Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» місячник розпочався уроком здоров'я "Я обираю здорові звички" (для учнів початкових класів).
Бібліотека, педагоги, соціально-психологічна служба, медичні працівники,  за участі учнівського самоврядування, провели змістовні виставки, бесіди, зустрічі, конкурси з  метою вкотре наголосити на цінності здоров’я людини, покоління, нації. Адже тільки здорові громадяни  здатні досягти особистого життєвого успіху і створити  у своїй країні суспільство благополуччя і достатку.
      Бібліотекар Полякова Н.В. запропонувала переглянути матеріали стенду «Бережи здоров’я змолоду»; підготувала виставки: «Золоті цитати  - вислови знаменитостей про шкідливі звички людей і шкоду від них суспільству»,  «Фізичне і моральне здоров’я  як засади існування запорізького козацтва», «Рецепти від дитячого журналу  ”Барвінок”  ‘Український бутерброд – для здорового харчування’».  На тематичній полиці читачам було запропоновано добірку брошур,  журнальних статей на теми «Наркоманія – це плаха», «Цигарка або життя». Учні 5-7-их класів переглянули матеріал "Віртуальна виставка-презентація «Література & здоров'я », 
                                                                                 
підготований бібліотекарем.  В презентації анонсовано 10 книг художньої літератури,  у яких засобами художнього слова красномовно і талановито доведено письменниками  різних країн і епох, що здоров’я – найцінніше багатство людини, яке  робить її щасливою.
      Зустрічі у формі бесід, дискусій на тему «СНІД – загроза життю», «Наркоманія – дорога в безодню» провели з учнями старших класів психолог Пугач Л.В., соціальний педагог Моргун А.Г., учитель біології Андрушко А.Л.. медсестра Палій О.В.
      Вихователями ліцею протягом місячника було проведено виховні бесіди  про важливість додержання вихованцями ліцею правил особистої гігієни, виконання шкільного режиму, санітарних норм у учбовому і спальному приміщеннях.  Цікавими стали обговорення  тем «Здоров’я – вічна мрія людства», «Здоровий спосіб життя і здорове харчування – в традиціях українського народу».
     Учні більшості класів прийняли участь у проекті "Колективний віртуальний плакат із охорони здоров'я". Найкращі плакати  - у 4Б, 4Г, 7А  і 11Б класів.
      Готуючись до свята Покрови, усі класи взяли участь у ярмарку, на якому запропонували власноруч приготовані блюда української кухні, і не тільки. Активні учасники місячника під час проведення мероприємств отримували призи, сувеніри.

Немає коментарів:

Дописати коментар